خبرها

اخبار

خبرها

 ورزشی » دلایل خروج شبانه جان توشاک از ایران به روایت مالک تراکتور! 

دلایل خروج شبانه جان توشاک از ایران به روایت مالک تراکتور!

ورزشی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمدرضا زنوزی مالک تراکتورسازی دوشنبه شب روی خط 90 رفت و درباره تیمش سخن گفت. او از ماجراهای توشاک و اشکان شروع کرد و گفت:«اشکان به من گفت فقط گفته چرا من را تعویض کردی. خود آقای توشاک هم گفت مسئله مهمی نبود. آقای توشاک به چیز دیگری اعتراض داشتند. ایشان دیگر بر نمی گردند. ایشان دیشب به استانبول رفتند و رفتند به کشورشان.»

او سپس از سازمان لیگ انتقاد کرد و گفت:«ایشان انتقاد شدیدی داشتند به برنامه سازمان لیگ و فدراسیون. ما نامه زدیم که سازمان لیگ بازی مان را عوض کنند. آقای توشاک اعتراض شدیدی داشت به برنامه ولی قبول نکردند.یک سری اتفاقاتی در این چند هفته افتاد که ایشان را دلزده کرد از کار در ایران. آقای توشاک مربی بزرگی هستند. یک سری خطوط قرمز برای خودشان دارند. ایشان یکسری امکانات و بازیکنان از ما خواستند و به ما قول بالای جدول را دادند. وقتی این مشکلات را دیدند ، خیلی چیزها سئوال برانگیز بود. چرا باید بین تیم ها باید این قدر فرق باشد. آخرین سئوال آقای توشاک این بود که چرا اقلا یک روز بازی را عقب نیانداختند.»

زنوزی درباره مبلغ قرارداد توشاک هم گفت:«قرارداد اقای توشاک 600 هزار دلار بود که استعفا دادند. ما حدود 30 درصد این پول را پرداخت کردیم. ایشان حق شان را می خواهند اما کسی نبود که همه چیزش پول باشد. ما با ایشان قرارداد مشروط بستیم. مشروط به این بود که هر نیم فصلی می توانستیم قرارداد را کنسل کنیم. خیلی قرارداد خوبی با این مربی بسته بودیم. ولی ایشان وقتی با هم حرف می زدیم به خیلی از اصول مقید بودند. اولا اگر قرار باشد پولی بدهیم ، تا نیم فصل باید 120 هزار تای دیگر بدهیم. »

عادل از این گفت که رقم زیادی می شود و جواب شنید:«زیاد است؟ شما مقایسه کنید با تیم های دیگری که ببینید چقدر هزینه کرده اند. تازه وقتی ایشان خودشان استعفا داده که دیگر ما پولی نمی دهیم! تا جایی که گرفته می شود سهم قراردادش دیگر.» البته حالا باید دید واکنش توشاک پس از بازگشت به ولز در رسانه های بریتانیایی به سابقه حضور چند ماهه در ایران چه خواهد بود؟

زنوزی درباره ادامه فعالیت این تیم و نفر اول نیمکتش هم گفت:«فعلا آقای محمد تقوی سرمربیگری تیم را برعهده دارد تا هیات مدیره درباره سرمربی تیم تصمیم بگیرند.»

او درباره شایعه کی روش گفت:«نه بابا این حرف ها کدام است. نمی دانم این شایعات از کجا در می آید.»

مربی آینده ایرانی است یا خارجی؟ سئوالی بود که او درباره اش گفت:« 90 درصد به بالا سعی می کنیم مربی خارجی بیاوریم. »

زنوزی درباره عکس با سردار هم گفت:« یک ضیافت شامی بود که ایشان هم بود. یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران هستند. باید تمام ملی پوشان مان را دست شان را ببوسیم!»

4141


مرجع خبر: خبرآنلاین - ورزشی
تراکتور! مالک توشاک جان , ایران از شبانه جان , توشاک شبانه به روایت , تراکتور! توشاک ایران به , شبانه جان دلایل توشاک , جان تراکتور! خروج روایت , دلایل از خروج توشاک
- شفر برای شکایت از معاون ورزشی استقلال وکیل گرفت
- قصه عجیب ساختن سرود «یار دبستانی من» از زبان جمشید جم
- اتفاقی که استقلال شانس آورد نیفتاد!
- رای معنادار مردم به سامان قدوس در نظرسنجی نود
- متن آتشین کاپیتان تیم‌ملی علیه کمیته اخلاق!
- پوشش مردم اندونزی اینگونه است آقای چمنیان؛ به عکس دیوید بکهام توجه کنید
- طعنه وحشتناک عادل فردوسی‌پور به حسین رضازاده و مالک تراکتور!
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای iran-blog.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:iran-blog.ir